Dotazník pro rodiče - pokud jste ztratili

DOTAZNÍK PRO RODIČE

1) Jaké oslovení jména dítěte používáte a jaké se Vašemu dítěti líbí?

2) Jaké oslovení jména dítěte nepoužíváte a jaké nemá rádo?

3) Má Vaše dítě nějaké zdravotní problémy, o kterých bych měla vědět.

4) Je něco, o čem bych měla vědět, abychom zbytečně Vašemu dítěti neublížili? (možno i říci osobně na setkání)

5) Co má Vaše dítě rádo? Jaké má zájmy a záliby? Co ho baví?

6) Co Vaše dítě nemá rádo? K čemu se musí přemáhat nebo přemlouvat? Co ho nebaví?

7) Je Vaše dítě pravák nebo levák?

8) Jakých vlastností si na svém dítěti vážíte?

9) Jsou nějaké vlastnosti, které Vám na Vašem dítěti vadí?

10) Co Vašemu dítěti pomáhá, když je smutné, cítí příkoří nebo se s někým nepohodne?

11) Bude Vám vadit, když budu dávat dětem každý pátek na rozloučenou bonbon – karamelu – na ukončení týdne? Občas sladké odměny mohu dávat? Pokud jste zásadně proti , Vaše dítě vynechám.

12) Jste spoluautoři všeho, jsme kooperující tým – podívejte se po třídě – máte nápady na výzdobu, doplnění nábytku ve třídě. Jsme čistý nepopsaný list – pojďte s námi tvořit třídu. Napište jakékoli nápady vhodné pro tento prostor.

13) Vzdělávání a výchova – prozradíte mi Vaše důležité postoje k dítěti, které doma vychováte a vzděláváte? Jaký je Váš cíl? Jaké volíte postupy? Pomůžete mi tím, budu vědět, jak dítěti pomoci a jak s ním jednat.

14) Volné psaní. Chtěli byste odpovědět na otázku, kterou jsem nepoložila? Zde je prostor. Díky moc Veronika

25.8.2020