Domácí úkoly na příští týden

Zdravím, zadávám, prosím,

vzhledem k tomu, že budeme příští týden rozděleni na poloviny domácí úkoly jsou tyto.

1) Zápis knihy O díře z trychtýře do čtenářského deníku. Děti mají pomůcku, pokud ji neztratily. Kniha O díře z trychtýře zůstává dětem už doma a je jejich. V úterý 6. 10. přinesou, prosím, VŠICHNI ČTENÁŘSKÝ DENÍK a pracovní listy ke společné četbě. Je to i ve výukových zdrojích pro chybějící. Knihu mají děti v šuplíku.

2) Práce s pracovními listy ke knize O díře z trychtýře - není povinnost je vyplnit písemně. Pokud chcete, udělejte jenom část. Je to inspirativní materiál a můžete ho vypracovat ústně s dětmi doma. Pokud to tak budete dělat, napíšete "UDĚLÁNO ÚSTNĚ" a podepíšete.

3) Cestovní pas - levá strana Zážitek z prázdnin nebo ze současného prodlouženého víkendu. Levá strana - Úkol měsíce Září

4) Cestovní deník - budou hotové strany 5 - 8, 11 a zapsaná strana 14 (neplavající budou dělat ve škole).

5) Měsíční domácí projektový úkol - pro plavající je možnost prezentace v úterý 6. 10. Pro neplavající je možnost prezentace ve středu 30. 9. 2020. Na stranu 9 v deníku zaznamenají děti informace a udělají kresbu svého vyrobeného dopravního prostředku.

Díky moc všem a přeji krásný víkend ahoj Veronika

25.9.2020