Dodatečné informace, které byly včera řečeny na třídních schůzkách ve všech třídách

1) Hledá se kandidát za rodiče do školské rady. Kdo má zájem, prosím, ať se nahlásí e malem do 20. 9. 2019 řediteli školy. Potom proběhnou volby kandidátů.

2) 18.9. 2019 je v knihovně školy v přízemí schůzka občanského sdružení Rodiče smysluplné školy.

3) Škola prosí o květiny - více samostaný odkaz na školním webu. Pokud máte pokojové květiny navíc, prosíme, darujte je škole.

4) Informace o náboženství i s přihláškou ke stažení jsou na webu školy pro všechny zájemce.

5) Škola hledá školníka na odpolední směnu - zamykání školy cca ve 21h. Škola hledá kuchařku nebo pomocnou sílu do kuchyně na částečný nebo i plný úvazek.

6) Odhlašování obědů v jakékoliv jídelně naší školy (Lyčkovo, Pernerova, Molákova) je od tohoto školního roku plně ve vaši kompetenci a to i při hromadných akcích školy (výlety, školy v přírodě). Odhlašuje se přes aplikaci www.strava.cz. Pokud napíšete paní hospodářce oběd vám neodhlásí nutno přes aplikaci. Prosíme o pochopení se situací v nové jídelně i my vychytáváme mouchy a učíme se. Je to nové pro vás stejně jako pro nás. Díky tedy za shovívavost.

Přeji vám všem krásný týden Veronika.

10.9.2019