4. školní týden - naše práce

Zdravím vás,

v tomto týdnu se zabýváme....

1) Matematika - úvod do Geometrie a FIE Basic (souvisí spolu), pojem úsečka a geometrický bod - náčrty bodů a spojování úseček - pouze náčrty, ještě ne rýsování. Ćíselné řády a porovnávání dvojciferných čísel. Příklady typu 60+30, 50-20, 34+20, 51-10, čtení a orientace v jízdních řádech PID

2) Český jazyk - nácvik psaní g a f (vázané písmo), nácvik psaní o, u, au, ou, e (komenia), O díře z trychtýře - zápis do čtenářského deníku a práce s pracovním listem - s touto knihou se naučíme slova nadřazená a podřazená, třídění písmen v abecedě na souhlásky a samohlásky, délky slabik - Morzeova abeceda.

3) Prvouka - opakování třídění ovoce a zeleniny, dopravní prostředky - v pátek návštěva Muzea MHD ve Střešovicích (snad - raději ještě nebudu dávat podrobné informace).

PS: Všechny výukové materiály, které jste schopni dělat samostaně najdete na škole on line ve výukových zdrojích.

Přeji všem krásný týden, omlouvám se za opoždění. Honza onemocněl, já se se zdravotními problémy potýkám již od srpna a nechci odpadnout, abychom se Zetíky mohli pracovat bez stresu a v klidu a doháněli ztracené měsíce. Proto omluvte, že některé věci jdou pomaleji a čekáte na ně.

Krásný den všem Veronika

23.9.2020