25. května - úkoly

https://www.youtube.com/watch?v=KkdXbPy97OE Ahojky. Posílám Vám Karla Kryla. Poslouchejte ji a nakreslete mi ji. Jen co se vám objeví v hlavě, když ji posloucháte... Mějte se krásně Zetíci. Honza.

Typy na práci. Hledej a napiš slova, kde bude uprostřed nebo na konci slova písmeno d. Utvoř s nimi věty.

34, 45, 67, 90, 98, 76, 11, 23, 56, 55, 77, 43, 22 -Seřaď čísla od největšího k nejmenšímu. Roztřiď čísla na sudá a lichá.

Představ si tato čísla, která jsem napsala, jako výsledky příkladů na sčítání a odčítání. Vymysli k nim několik příkladů....

Na adrese www.isibalo.com se naučte hru výhonky. Dejte vědět, zda vás to bavilo a něco jste se tím naučili.

Zkuste pochopit princip Morzovi abecedy a seznámit se s ní. V čem tkví a co musíte umět bezpečně poznat, abyste ji uměli používat? Všem přeji hezký den, mám vás všechny moc ráda, Veronika.

28.5.2020