Týden povolání

31.10., 1.11. a 4. - 8.11. 2013

kdykoliv dopoledne

Vážené maminky a tatínkové,

obracím se na Vás s prosbou o pomoc s výukou. V listopadu budeme v prvouce probírat povolání, a tak mě napadlo, že bychom mohli dětem zprostředkovat povolání (nejlépe rodičů) zážitkem.

Jednalo by se o to, že bychom na KAŽDÉHO dobrovolně přihlášeného rodiče vyhradili 15-20 min. dle jeho možností v dopoledním čase. S tím, že bych tomu výuku ten týden přizpůsobila a podřídili bychom se Vám.

Jednalo by se o termíny 31.10. a 1.11. a týden 4. - 8.11.

Uvést své povolání můžete básničkou, nebo by se Vás děti musely ptát a hádat, přičemž byste odpovídali pouze ano/ne..., stručně říci, co je náplní vaší práce a proč je důležitá, můžete přijít v uniformě, donést ukázku produktů, přinést pomůcky a nástroje pro Vaše povolání nezbytné,atd. Popřípadě, pokud má někdo povolání, kde by nám udělali prohlídku přímo na pracovišti.(ne daleko)

Všechny nápady jsou vítány. A s jakoukoliv přípravou velice ráda pomohu, nebo Vám mohou pomoci vaše ratolesti, které se jistě velice rády zapojí, klidně jen jako asistenti. :-)

Na stránkách školy bych pod naší třídu vložila tabulku s již přihlášenými dobrovolníky, abyste měli přehled o volných časech.

Jaký na to máte názor Vy? Byla bych ráda za Vaši zpětnou vazbu.

Pochopím, pokud se někdo z práce uvolnit nemůže.

Budu se moc těšit, na spolupráci s Vámi,

krásné odpoledne Andrea Žáková

1.11.2013