Mediální klub hledá nové členy - pojďte s námi tvořit školní média!

V minulém školním roce školní média po krátké odmlce obnovila svoji činnost a připravila pro své čtenáře a diváky mnoho novinek. V prvé řadě se tištěný časopis Lyčkopis přeměnil na webový magazín a sledoval například akce související s výročím 110 let od otevření školní budovy nebo atletické závody na konci školního roku. Jeden článek dokonce otiskl i časopis Osmička. Vedle internetového magazínu se také objevila nová podoba reportáží, a to formou rozhlasu. Připravili jsme tak například poslechovou reportáž z Náměstí plného čarodějnic. Do budoucna bychom se rozhlasovému zpracování věnovali více, proto budeme na rozvoji schopností a dovedností našich členů pracovat, co to půjde. Reflegs TV se věnovala především aktualizaci dokumentu o historii i současnosti školy a Karlína pod názvem "Naše škola v Karlíně", který měl premiéru na konci června na oslavách výročí 200 let od založení této čtvrti. Pokud jste ho ještě neviděli, budete mít tu možnost na Zahradní slavnosti v sobotu 30. září, případně později na YouTube.

Na tom všem se podíleli dosavadní členové Mediálního klubu, jmenovitě Adam Soliman, Aneta Hanzalová, Anna Bartoníčková, Boyan Malinov, Jan Fulín a Ondřej Kohl. Těm za to patří velký dík. I v novém školním roce bychom rádi v naší činnosti pokračovali, a proto chceme pozvat ke spolupráci další zájemce z řad žáků naší školy!

Pokud vás to zaujalo, rádi vás přivítáme kterékoli pondělí od 15:30 do 17:00 v učebně výpočetní techniky. Začínáme od 2. října. Poprvé můžete klidně přijít jen tak a přesvědčit se osobně. A pokud už víte, že by vás to bavilo, nebojte se nám dát vědět nezávaznou přihláškou na webu kroužků Bc. Ondřeje Černého (Oddechový čas):

Po domluvě mezi členy se termín může případně ještě nepatrně změnit. Nebo, pokud se vám to v pondělí vůbec nehodí, stejně se ozvěte! Určitě najdeme způsob, jakými se můžete zapojit. Členství je zcela zdarma a přidat se můžete kdykoli v průběhu roku, ale proč nezačít hned od začátku?

Určitě se máte na co těšit! Těší se na vás

Mgr. Míša Smolařová

Matouš Ettler