Matematické úspěchy našich žáků

V minulých týdnech se uskutečnila obvodní kola několika matematických soutěží, ve kterých uspěli i naši žáci.

V matematické olympiádě vyhrál Vojta Melichar kategorii 6. tříd! Ve stejné kategorii byl úspěšným řešitelem i František Chromý. Kluci gratulujeme, v nabité konkurenci gymnazistů je to velmi dobrý úspěch!! V kategorii sedmých tříd sice Michal Uliáš nepatřil mezi úspěšné řešitele, ale i jemu patří poděkování za reprezentaci školy.

V matematické soutěži KLOKAN se nejlepšími řešiteli na obdvodě stali Katarzyna WOLF z 9. ročníku a Roman Havelka ze 4.B! I vám děkujeme a garatulujeme k úspěchu.

Poděkování patří i všem učitelům matematiky a hlavní organizátorce Ivě Suché za uspožádání školních kol těchto matematických soutěží.

Úplné výsledky najdete v příloze.

Jan Korda
12.4.2016