čtvrtý den

4.den

Dnes ráno jsme se naučili zaklínadla, která přivolala déšť a v zápětí sluníčko. Je vidět, že děti pilně zkoušeli čarování, proto si na ně odteď dávejte dobrý pozor.  Na ruku jsme si namalovali své zvíře, které jsme oživili a všem představili. Všem se zvířátka moc povedla. Odpoledne jsme vyrazili směr polské hranice na draka. Trénovali jsme v lese krást drakovi poklady a ještě jsme nevěděli, jak moc se nám tato zkušenost bude ještě hodit. Večer (po 20h.) jsme totiž šli hrát do lesa noční hru, kdy jsme měli drakům v lese ukrást ze slují zářivé poklady a získat tak dračí sílu. Všichni nakonec strach ze tmy překonali a statečně získaly všechny dračí drahokamy a nakonec dračí sílu.

Dětí se pouštěly se zápalem do jakýchkoli her, zaslouží si velký odpočinek a ocenění.

20.9.2013