21. 4.

V 11 hodin je matematické setkání, na kterém budeme vyrábět Sonobovu kryhli. Měj přepraveno 6 stejně velkých papírových čtverců.

Ve fotogalerii už jsou fotografie i za tento týden, podívej se.

21. 4.

1. deník – určím mluvnické kategorie sloves (osoba, číslo, čas)   (10 minut)

2. Online procvičování Doplň koncovky nebo PL koncovky doplň                (15 minut)

3. U 99/20 – opisuj a doplňuj max.10 minut, zkontroluj si                              (10 minut)

Matematika (připrav si potřeby na rýsování)

1. PL Cihličky-zadání – vyřeš nejméně jeden proužek až do konce. Pokud si troufáš, pokračuj ve výpočtech i na dalším proužku. Zde je řešení.

Pokud nemůžeš tisknout, opiš si zadání.            (10 minut)

2. U 63/13, 14 – nezapomeň, že všechny souřadnice vycházejí z bodu O               (15 minut)

3. U 63/15, 16 (popiš jen čtverce, které stihneš)                               (max. 10 minut)

Setkání nad matematikou v 11 hodin

Na výrobu Sonobovy krychle měj připraveno alespoň 6 stejných papírových čtverců.

Hudebka

Nauč se tanec blues. Tady ti ukážou, jak na to. Zkus alespoň 1. lekci.               (10 minut)

Irena Dlasková
20.4.2020