Úspěch v soutěži Talent Prahy 8

Třída 3.D se od začátku září zúčastnila soutěže, kterou pořádala MČ Praha 8 - Talent Prahy 8 s Josefem Ladou. Děti se do práce pustily s velkým nadšením a prezentovaly svá díla ve všech kategoriích - literární, výtvarné i hudební. Do soutěže se zapojilo devět základních škol z Prahy 8. Porota nakonce vybírala asi z 1 000 příspěvků. Velkým úspechěm je proto ocenění odborné poroty za vývarné ztvárnění námětu Dominice Kubelkové (3.D), jejíž návrh bude uveřejněn ve vydané knize, a Patricii Therese Laué (3.D) za text písně, který bude zhudebněn skladatelem Karlem Maříkem a píseň bude vydána na CD. Oběma dívkám gratulujeme, děkujeme všem třídám za krásné práce v rámci této soutěže!

Jan Korda
25.8.2020