Týdenní plán 6. 1. - 10. 1.

Vážení rodiče,

ráda bych vám nejprve z celého srdce chtěla poděkovat za krásné dárky, které jsem dostala od vás a vašich ratolestí k Vánocům. Velmi mě vše potěšilo a vašich darů si vážím. Doufám, že jste si užily poklidné svátky i oslavy konce roku.

Přeji vám všem do nového roku 2020 jen to nejlepší! Ať se vám daří plnit si své sny a užíváte si tento rok s vašimi nejbližšími.

Chtěla bych moc poděkovat paní Bardodějové a paní Kryšpínové za zmrzliny, které dodaly našemu vánočnímu večírku ve třídě ještě lepší atmosféru.

V pondělí se budeme věnovat hlavně zážitkům z prázdnin.

Připomínám odevzdání čtenářského deníku v pátek 10. 1.!!

Jen ještě připomínám doplatky na zimní švp, které se předávají paní učitelce Míše Štefánikové do 5. B.

Přeji krásný a úspěšný start do roku 2020!

Jana K.

Český jazyk:

- předpony s, z, vz

- odevzdání čtenářského deníku do pátku 10. 1.

- vyprávění o prázdninách

- procvičování zdvojených souhlásek

Matematika:

- jednotky objemu

- konstrukce obdélníku

- dělení jednociferným dělitelem (průprava pro dělení dvojciferným dělitelem)

Přírodní vědy:

- ochranný obal Země