Týdenní plán 16. 12. - 20. 12.

Vážení rodiče,

děkujeme za účast na jarmarku. Jsem moc ráda, že jsme se mohli potkat a že jste nás přišli podpořit. Moc si toho vážíme a pro mě i pro děti to moc znamená!

Jana K.

Příští týden je poslední v tomto kalendářním roce.

Pondělí a úterý budeme ve ještě ve třídě. Budeme už jen procvičovat a také si uděláme výtvarnou dílnu a čtenářskou dílnu Petra Síse, abychom se naladili na jeho výstavu.

Ve středu 18. 12. jdeme do Doxu na výstavu Petra Síse a workshop, který je k této výstavě. Proto prosím, aby si děti přinesly 40 Kč na výstavu. Program začíná v 10:00, takže budeme odcházet ze školy okolo 9:00. Vracet se budeme mezi 12:30 a 13:00 ke škole.

Ve čtvrtek 19.12. nás čeká besídka ve třídě, kde si předáme dárečky a užijeme si společné sváteční chvíle. Vyučování končí v 11:40. Pokud budete chtít, mohou děti dorazit i s nějakým menším pohoštěním (pokud jste pekli cukroví, tak třeba malou ochutnávku).

V pátek 20. 12. se půjdeme podívat do tělocvičny na školní besídku a budeme v průběhu dne ve třídě. Vyučování také končí v 11:40.

Poté nastávají vánoční prázdniny a uvidíme se až 6. 1. 2020.

Jana Křehlová
25.8.2020