Informace ke školní docházce od 25. 5.

Milí rodiče,

zasílám vám informace ohledně fungování provozu školy od příštího týdne. Škola nebude mít v tuto dobu klasický rozvrh.

Důležité:

- Učitel si na začátku dopoledního bloku vyzvedává učební skupinu (č. 19) před školou. Rodiče nevstupují do budovy.

Vyzvedávám děti před školou mezi 8:10 - 8:20. V 8:20 odcházíme do naší třídy. Děti přichází vchodem, kterým jsou zvyklé (pravý).

- Po skončení dopoledního bloku ve 12:00 učitel dovádí učební skupinu před školu (stejný vchod jako ráno) a předává rodičům nebo se řídí informací od rodiče (písemně napsáno, že žák odchází sám po celou dobu docházky).

- Prosíme rodiče, aby do školy posílali děti zcela zdravé! Neúčast dítěte v dopoledním bloku se omlouvá třídním učitelům.

S sebou:

- První den: přihlášku (pokud už nemá třídní učitel/ –ka) a čestné prohlášení, které má na sobě datum 25.5. 2020!

- Dvě roušky a pytlíček

- Tašku s učením, svačinu. Výuka Tv není povolena.

Na první den prosím přinést na ukázku, co máte vypracováno (pokud máte nějaké pracovní listy atd.), matematiku a český jazyk. První den se s dětmi domluvíme na dalším postupu.

Prosíme o dochvilnost, abychom se před školou neshlukovali.

V případě dotazů pište, volejte.

V pondělí se těším,

Jana K.