Pátek 29. 5. 2020

V Deníku najděte, jaké jsou v sobotu a v neděli významné dny a na internetu vyhledejte, co znamenají. V Deníku na straně 2 a 3 zjistěte, kdo má narozeniny v sobotu 30. 5. (nápovědu najdete v přiložené osmisměrce). Nezapomeňte popřát všem květnovým oslavencům, kterým tímto opožděně gratuluji a přeji mnoho zdraví, radosti a pohody. Posledního května má narozeniny paní učitelka Olga. Určitě by jí udělalo radost přání i od Vás. Kdo ji bude chtít potěšit, pošlete mi zprávu, přání nebo obrázek a já jí ho přepošlu.

Moc se na Vás těším!

Lucinka

Dnes v 11 hodin dopoledne se připojte ke společnému internetovému hovoru zde: https://spatial.chat/s/SKOLA-HROU

Odkaz si otevřete v internetovém prohlížeči Chrome, Firefox nebo Safari. Odkaz funguje i v mobilním telefonu (je třeba povolit webové stránce používat kameru a mikrofon).

Pro přihlášení do společného videohovoru zadejte na stránce svoje jméno a klikněte na šipku.

Vyjmenovaná slova po S zde

Význam vyjmenovaných slov po S zde

Tvary vyjmenovaných slov po S zde

Po kontrole vyfoť a pošli Martině: známkovaný diktát zde