Doporučení na samostudium během mimořádného opatření

Vzkaz pro všechny detektivy

Moje milé děti,

mimořádné opatření rozhodně neznamená PRÁZDNINY, pozor na to!

Učte se každý den, doporučuji si udělat nějaký svůj rozvrh, podle možností rodiny. Pokračujte ve studiu i doma! V pracovních sešitech pracujte podle zadání, která jsem Vám dala 10. 3. 2020. Používejte učebnice k lepšímu pochopení nové látky. Pracujte svým tempem, podle Vašich možností. Pokud něčemu nebudete rozumět, napište mi pomocí sociálních sítí (viber, whatsapp apod.) nebo cvičení přeskočte a napište si k němu poznámku - že nerozumíte. Není nutné udělat každé cvičení, ale snažte se udělat co nejvíce.

Můžete vypracovat referáty dle Vašeho zájmu nebo z oblasti Vlastivědy (kraje). Jakmile se zase uvidíme, pustíme se do společné práce.

Co se nezvládnete naučit doma dopilujeme ve škole, až to bude pro nás pro všechny bezpečné.

Moc Vás prosím, snažte se Vašim rodičům tuto situaci, která není jednoduchá pro nikoho, co nejvíce ulehčit. Třeba tím, že nebudete odmlouvat, co nejvíce pomáhejte. Třeba s vařením, úklidem apod. Nenechte se tlačit a přemlouvat k učení, učíte se pro sebe.

Nezapomeňte, že není nic důležitějšího než Vaše zdraví a zdraví Vašich blízkých.

Opatrujte se. Moc na Vás myslím, stýská se mi. Držte se! Vaše Lucinka

P. S.: Na tomto webu Vám budu nechávat dobrovolná domácí cvičení na zpestření (kdybyste se náhodou doma někdo nudil). Objímám Vás na dálku.

Lucie Glogarová
13.3.2020