Dopis námořníkům a rodičům námořnické 3. A

Milí námořníci a rodiče, v příloze naleznete dopis, který jsem raději neposílala poštou :-). Těším se na společné proplouvání třetí třídou. Lucka K.

Informace k příštímu školnímu roku 2018/2019

V příloze najdete informační list k nadcházejícímu školnímu roku 2018/2019. Hezké letní dny. Lucka K.

Poslední týdenní plán na tento školní rok

Vážení a milí rodiče, v příloze přikládám poslední týdenní plán pro tento školní rok. Přeji krásný týden. Lucka K.

Týdenní plán na 42. týden od 18. 6. do 22. 6.

Vážení rodiče, v příloze přikládám předposlední týdenní plán na 42. týden. Přeji krásné dny. Lucka K.

Týdenní plán na 41. týden od 11. 6. do 15. 6. 2018

Vážení rodiče, posílám Vám týdenní plán na 41. týden. Přeji Vám krásné dny. Lucka

Týdenní plán na 38. a 39. týden od 21. 5. do 1. 6. 2018

Vážení rodiče, v příloze přikládám týdenní plán na přístí dva týdny. Přeji příjemný konec měsíce května. Lucka K.

Seznam věcí a info ke škole v přírodě

Vážení rodiče, vpříloze přikládám informační list ke škole v přírodě, který děti dostaly v pátek. V případě nejasností mě kontaktujte. Hezké dny. Lucka K.

Týdenní plán na 37. týden od 14. 5. do 18. 5. 2018

Vážení rodiče, v příloze naleznete plán na 37. týden. Přeji všem, ať se vydaří. Lucka K.

Závazná přihláška a dotazník na školu v přírodě

Vážení rodiče, v příloze přikládám závaznou přihlášku s dotazníkem na chystanou školu v přírodě. Děti ji dostanou ve středu. Prosím o vyplnění a dodání do středy 16. 5. Peníze prosím uhradit do…

Týdenní plán na 35. a 36. týden od 2. 5. do 11. 5. 2018

Vážení rodiče, v příloze přikládám týdenní plán na příští dva týdny. Hezké májové dny. Lucka K.