Začátek školního roku v Námořnické třídě.

Milí rodiče, děkuji Vám za společné příjemné vyplutí do nového školního roku. Těším se na další společná setkání a spolupráci.

V příloze přidávám informce z našeho krátkého setkání z prvního dne. Dnes - úterý 6.9. si děti daly své věci do skříněk, které jsou vedle naší třídy. Kartičku se jménem na skříňku si mají děti za úkol vyrobit, napsat a vybarvit sami. Všechny děti dostaly bílou kartičku ze čtvrtky a mají zítra (středa 7.9.) donést hotovou cedulku se jménem a obrázkem do třídy. Společně si je přiděláme na skříňku. Některé děti mají skříňku na zámek, poprosím o pořízení vhodného zámečku a jeden klíček od  pořízeného zámku poprosím doneste mně. Na klíček je potřeba dětem pořídit kroužek a klíčenku.

Děkuji za vyplnění úvodní stránky v kalendáři a podepsání školního řádu.

Pokud můžete věnovat fotky z prvního dne, budu za ně ráda, vložila bych je do fotogalerie třídy.

Připomínám, že jsme se společně domluvili na setkání v pondělí 19.9. od 17:00 hodin v naší třídě.

Budu se těšit. Hezké dny. Lucka Klimešová

Lucie Klimešová