Týdenní plán na 4.týden od 26. 9. do 30. 9. 2016

Milí rodiče, v příloze přidávám plán na příští týden. Je orientační, stejně jako ten minulý, jak jste si určitě všimli. Do tohoto podzimního týdne připadne na středu 28. 9. státní svátek - Den české státnosti. Přeji všem příjemné prožití středečního volného dne. Pokud byste se toulali někde přírodou, uvítáme ve třídě menší sbírku podzimních přírodnin (šípky, kaštany, žaludy, bukvice, pěkné listy,.....). Úkoly by děti měly mít na čtvrtek. V pátek 30. 9. ve škole ze studijních důvodů nebudu, děti budou mít nachystanou práci a bude je učit paní vychovatelka z družiny. Na páteční den 30.9. také vychází 110. výročí založení naší školy. Děti jej oslaví společně na zahradě školy, kde si zazpívají a dostanou nějakou drobnost na památku. O víkendu přichystám vyúčtování z výletu na Karlštejn a v průběhu týdne přiložím do emailu. Přeji příjemný týden a krásný víkend. Lucka K.

Lucie Klimešová
25.8.2020