Týdenní plán na 10. týden od 7.11. do 11.11. 2016

Milí rodiče, v příloze přikládám týdenní plán na příští týden a také webovou stránku, kde najdete písničku Dělání, kterou se mají děti naučit. Pokud to bude jen trochu možné, zkoušejte ji dětem pouštět a nechte je doma zpívat :-). Vyprávějte si s dětmi o Vaší práci, co konkrétně děláte, popřípadě kde. Nechejte je objevovat písmenka, společně s nimi čtěte týdenní plán, nechejte je některá slova přečíst, hledejte s nimi známá písmenka. Pokud to Váš čas dovolí, hrajte slovní kopanou, dětem to pomůže v rozpoznávání začátku a konce písmen ve slovech. Zkuste s nimi procvičovat mluvení "jako roboti" - vy hláskujete slovo, děti řeknou celé najednou.

Př. vy: D - R - A - K, děti řeknou DRAK. Podporujte děti v touze přečíst si svou první skutečnou knížku. Nabídku možných knížek ke čtení v první třídě Vám určitě co nejdřív pošlu do emailu. Děkuji za spolupráci a těším se na společné konzultace. Lucka K.

Lucie Klimešová
25.8.2020