KONZULTACE (ŽÁK - RODIČ - UČITEL)

Milí rodiče, zhruba od poloviny listopadu proběhnou na naší škole konzultace. Vypsala jsem pro naši třídu několik termínů, tak doufám, že budete mít každý možnost se zapsat. Arch na zapisování konzultací je od dnešního odpoledne - pondělí 24. 10. dole na recepci (na stolečku za velkými prosklenými dveřmi na pravé straně). Prosím, zapisujte se a podepisujte do 7. 11. Pokud by někomu žádný termín nevyhovoval, dejte mi prosím včas vědět. Do konzultací připravím pro děti (a pro Vás slovní hodnocení), které vlepím dětem do kalendáře na stránku 35, se kterým budeme v průběhu konzultace pracovat. Těším se na společná setkání a povídání s Vámi i dětmi. Lucka K.

Arch je k nahlédnutí i v příloze, budu se snažit průběžně vkládat Vaše doplněná jména.

Lucie Klimešová
25.8.2020