Třídní on-line covidový jarmark

Od středečního odpoledne (8.12. od 16:00) bude možné vybrat a zakoupit si svícínek s drobným dárkem.

Charitativní akce bude ukončena v momentě, kdy bude prodaný poslední svícínek. Vybrané peníze použijme na charitativní účely, podle toho, jak si je zvolí děti ve třídě.

Zvolte si svícen s číslem, napište mi sms (774 596 332) ve tvaru: Svícen číslo ?  cena (minimálně 50,-) Kč

Poté prosím poslat Vámi napsanou cenu na účet třídy: 1758856018/3030, kde do zprávy pro příjemce napíšete jméno a číslo svícínku. Po připsané úhradě svícen v nabídce označíme jako prodaný a další den si jej děti odnesou domů.

Po prodání všech 24 svícínků řeknu dětem poslanou (vybranou) částku a společně se dohodneme, na jaké charitativní účely bychom částku věnovali. Pokud máte nějaký zajímavý a konkrétní tip i Vy, můžete napsat nebo dát informaci dětem.

Děkujeme za spolupráci a podporu. Lucka, Alice, Věrka a Poutníci

Lucie Klimešová