Týdenní přehled 11.3.--15.3.

ČJ -      Slova se slabikami dě, tě, ně, bě, pě,

vě, mě.

AJ -     Food and drink.

M -     početní operace do 100. Násobilka.

VV  -   Jarní tvoření.

11.3.

Anděla

12.3.

Řehoř

13.3.

Růžena

Mezitřídní projekt „Březen – měsíc knihy“

14.3.

Rút/Matylda

Mezitřídní projekt „Březen – měsíc knihy“

15.3.

Ida

Tento týden ve středu a ve čtvrtek bude probíhat společný projekt 0.-3.tříd. Děti budou po skupinkách rozděleny k různým učitelům do různých tříd, kde budou společně pracovat na různých tématech. Cílem projektu je propojení dětí navzájem a navázání nových přátelství. Každý učitel si spolu se svým asistentem připraví svůj program na oba dva dny, pojítkem bude téma knihy. Doufám, že si toto zpestření děti užijí a budou se cítit ve škole ještě komfortněji, až budou na chodbách potkávat více známých tváří.

Velmi vás prosím, aby si děti na páteční výtvarnou výchovu přinesly roličku od toaletního papíru.

Děkuji.

Pavla Blodigová