Mariánka den třetí - Lyžujeme na Plešivci

Dnešní ráno bylo sice mrazivé, ale od rána slunečné. Po snídani nás skibus dovezl na Plešivec. Pro některé to bylo dnes první "poprvé".

Lyžaři Limentky s Honzou a Irenkou jezdili na pásu, Citróni a Avokáda jezdili se mnou (Luckou), Vítkem a Alicí na modré sjezdovce u lanovky. Pro některé bylo jet na lanovce další "poprvé", ale s pomocí našich větších dorostenců jsme to zvládli.

Dnes jsme měli na svahu i velké překvapení, lyžoval s námi i náš pan ředitel. Pro všechny to byl hezký zážitek.

Po lyžování nás skibus odvezl na pozdní polévkový oběd. Před večeří byl čas na sprchování a psaní do Deníku. Večeře byla sladká a i když na některé padala trochu únava, nadšeně se vrhli na bodované hry - "slepá bába " a "země město".

Děti jsme dnes ukládali brzy, protože zítra nám skibus odjíždí už v 8:30, tak musíme vstávat ráno v 7:00 hodin.

Všichni všechny zdravíme, dobrou noc .....LAVHI

Lucie Klimešová
21.1.2024