Mariánka den šestý - Plešivec ve vichru

Předpověď počasí se k naší nelibosti vyplnila. Už od noci pršelo a ráno nám mizel sníh před očima. Ráno jsme se zpěvem přivítali našeho oslavence Mikiho O. a předali dárky, z kterých měl radost nejen Mikuláš, ale celý jeho pokoj.  I přes to, že jsme nevěděli, co nás přesně na sjezdovce bude čekat, jsme po snídani vyrazili vstříct horským nástrahám.

Fotografií z dnešního dne není mnoho, vlastně jich je opravdu málo. Fotit se na svahu nedalo. Foukal takový vítr, že někteří lyžaři po snaze jet z kopce dolů, zůstávali téměř na místě.

Ale dětem dnes patří opravdu velká pochvala!!!! Všechny děti už dnes jezdily na lanovce a sjížděly svah. I přes velký vítr, nepříjemné mrholení a chladno, děti jezdily bez jediného povzdechu a fňukání. Dokonce nechtěly ani odjíždět ke skibusu, když jsme jim sdělili, že jedeme poslední jízdu.

Teplá polévka na chatě nás zahřála a do 17:00 hodin děti na svých pokojích relaxovaly. Před večeří jsme si zazpívali, napsali věty do Deníků a ještě jednou popřáli Mikimu. Po večeři byl prostor pro hry, které si tentokrát připravil pro skupinky dorost. Soutěžilo se v AZ kvízu, oblékání polárníka a překážkové dráze. Na konci dnešního večera se dětem spočítaly body a skupinky popojely po svých trasách. Blíží se poslední bodované soutěže, tak svým favoritům nezapomeňte držet palce.

Zítra nás čeká poslední den lyžování, vyhodnocení celého týdne, balení a další krásné záležitosti.

Zdravíme věrné čtenáře….. LAVHI

Lucie Klimešová