Mariánka den první - příjezd

Po lehce delším čekání na autobus šlo už pak všechno dobře. Cesta rychle ubíhala a potěšilo nás, když jsme postupně viděli sněhovou nadílku.

Na chalupě už nás čekala polévka a špagety.

Děti se po obědě rozdělily do pokojů a po chvilce odpočinku jsme vyrazili na obchůzku po okolí. Jezdili jsme na bobech a ježdících, koulovali jsme se a dováděli ve sněhu.

Po návratu na chalupu si děti tvořily cedulky na dveře k bodování pokojů a vybalovaly si lyže a přeskáče. Všichni všechno poznali a našli.

Po večeři se děti rozdělili do skupin, aby během hry vystoupaly na vrchol hory Plešivec. Máme celkem 6 skupin: Tučňáci, Bambus, Slepičáci z minecraftu, Vítězové, Ryby a Verundy.

Tak jim držte palce.

Víc se toho dnes nestihlo, ale i tak už děti spí, my připravujeme program na zítra a všichni se těšíme na lyžování.

Hezký večer i vám. Lucka, Alice a všichni lyžníci

Na chalupě je teplo, věci schnou, my vše kontrolujeme, tak se nemusíte bát :-)

Lucie Klimešová
19.1.2024