Mariánka den pátý - bez lyží, na sněhu a v bazénu

SKOL!

Dnes ráno všichni ocenili, že se budíček posunul na 8 hodinu. Děti vydržely do ranní písničky v postelích a vzájemně se nebudily. Po vydatné snídani jsme vyrazili na blízký kopec, kde měly jednotlivé skupinky mezi sebou další bodovací klání – lukostřelbu, diskgolf a boj o vlajku.

I když bylo lezavo, všichni se připravených úkolů zhostili s nadšením, radostí a dobrou náladou.

Po obědě si děti na pokojích hrály, poklízely, psaly pohledy,……V 15:00 jsme vyrazili na autobus a odjeli jsme do Jáchymovského hotelového bazénu. Děti si mohly užít tobogánu, výřivky, dětského brouzdaliště i normálního bazénu.

V autobuse po cestě zpět na některé plavce dopadla únava. Na chalupě čekalo na děti po večeři vyhlášení dnešního klání mezi skupinkami, psaní do Deníku a další skupinková hra.

Spát se po dnešku šlo brzy a snadno se usínalo. Zítra by nás mělo čekat opět lyžování na Plešivci, ale sledujeme povětrnostní podmínky, které nesou úplně příznivé. Tak nám držte palce, ať se s tím zítra nějak popereme.

Dobrou noc přejeme všem čtenářům J  LAHVI   (nikoli v lahvi)

Lucie Klimešová
23.1.2024