Mariánka den čtvrtý - další den na Plešivci

Dnešní ráno nebylo zdaleka tak příznivé, jako rána předešlá. Sluníčko nikde, mlha, jen na teploměru bylo pár stupňů nad nulou.
Vstávat jsme museli v 7:00 hodin, v 7:30 byla pro nás nachystaná snídaně a v 8:30 měl být před chatou skibus. Dětem dnes patří velká pochvala, protože zvládli vše a v 8:25 už stály před chalupou. Je pravda, že někteří ještě zpátky do pokojů dobíhali pro rukavice, batůžky, rozlišováky, nákrčáky,…..ale na svahu jsme byli téměř první a někteří si sjeli i na „manšestru“.
Pro některé děti bylo dnes další POPRVÉ! První jízda na lanovce, první sjetí velkého kopce,….Zvlášť začátečníci (nelyžaře už žádné nemáme) udělali největší pokrok. Velký dík patří Honzovi, který se jim věnoval a Vítkovi, který s nimi dnes na svahu jezdil.
Lyžování nás dnes tak pohltilo, že si někteří ani nevšimli, že nám na pár minut sprchlo. Ani se nám nechtělo jet zpátky do chalupy.
Teplá rajská polévka nás zahřála a děti čekal zasloužený odpočinek.
Po večeři skupinky soutěžily v bingu a v temném čtení. Únava na všech byla znát.
Zítra nás čeká delší spaní, hry na sněhu a odpoledne plavání v Jáchymovském bazénu.
Přejeme všem dobrou noc. Lucka, Alice, Honza, Vítek, Irena

Lucie Klimešová