Týdenní plán na 14. týden od 4.12. do 8.12. 2017

V příloze přikládám týdenní plán na 13. týden. Hezké adventní dny. Lucka K.

Týdenní plán na 13. týden od 27. 11. do 1. 12. 2017

Vážení rodiče, v příloze zasílám týdenní plán na 13. týden. Krásný týden. Lucka K.

Týdenní plán na 12. týden od 20. 11. do 24. 11.

Vážení rodiče, v příloze přikládám týdenní plán na 12. týden a odkazy na webové stránky k angličtině a výstavě v Rudolfinu.

Týdenní plán na 11. týden od 13. 11. do 17. 11.

Vážení a milí rodiče, v příloze zasílám týdenní plán na 11. týden. Podívejte se také na odkaz z ČT 2 - Zprávičky ze 7. 11. - uvidíte nás :-). Hezké dny. Lucka K.

Konzultace - finální

Vážení a milí rodiče, děkuji všem za zapsání na konzultace. V tuto chvíli jste všichni. Pokud by se přihodilo, že se nemůžete dostavit, dejte mi prosím včas vědět. Také pokud byste potřebovali jiný…

Čtvrtletní konzultace - čtvrtek večer

Vážení rodiče, děkuji za zapisování do konzultačních chlívečků a podepisování vyúčtování výletu do Hrusic. Přidávám dnešní přehled. Hezký večer. Lucka K.

Čtvrtletní konzultace - pondělí 30. 10. večer

Děkuji za zapsání prvních odvážlivců :-). Prosím pokračujte. Děkuji Lucka K.

Rozpis konzultací

V příloze přikládám rozpis konzultací, na které se můžete od pondělí zapisovat na recepci. Průběžně budu seznam doplňovat podle toho, jak se zapíšete. Děkuji za rychlé zaplnění. Lucka K.

Týdenní plán na 9. týden od 30. 10. do 3. 11. 2017

Vážení rodiče, v příloze zasílám týdenní plán na 9. týden. V odkaze zasílám informace o knize, kterou lze pořídit. Přeji klidný přechod do listopadového měsíce. Lucka K.

Týdenní plán na 8. týden od 23.10. do 25. 10. 2017

Vážení rodiče, vpříloze přikládám plán na 8. týden. Přeji hezké podzimní dny. Lucka K.