Lyčkopis nejlepším školním webovým magazínem v Praze!

Zástupci redakce Mediálního klubu vyrazili 4. května na Vyšší odbornou školu publicistiky, kde se zúčastnili vyhlášení krajského kola soutěže Školní časopis roku 2018. A sklidili úspěch! Přivezli celkem čtyři diplomy. Jeden za 1. místo v kategorii všech pražských školních webových magazínů, další tři pak za nejlepší obsah, grafiku a titulní stránku. Blahopřejeme! S dalšími časopisy a magazíny z celé republiky se Lyčkopis utká v listopadu v Brně.

Velké díky patří všem, kteří do školního webového magazínu Lyčkopis přispívají. Ať už z řad učitelů nebo žáků - členů či stálých přispěvatelů Mediálního klubu. Z vybraných akcí školy tak vznikají články, které si i vy můžete přečíst na www.lyckopis.cz. Najdete zde i videa školní televize Reflegs a pořady školního rádia.

Jan Korda
25.8.2020