Loučíme se s dobrovolnicí Elianne

Vážení kolegové a rodiče,

je to již téměř 12 měsíců, kdy jsme v rámci mezinárodního projektu YOUth for school club II. přivítali na naší škole dobrovolnici Elianne z Holandska. Jak čas ubíhal, Elianne se stávala nedílnou součástí školního klubu. Pomáhala a sama realizovala mnoho volnočasových aktivit, budovala si s dětmi přátelský vztah, hrála s nimi hry, během kterých je učila nebát se mluvit anglicky, předávala své dovednosti při kreativních workshopech a sdílela s námi kulturu, jazyk a historii své země.

Sama Elianne se během projektu naučila mnoho nových dovedností v práci s dětmi a rozvinula své sociální kompetence.

Pevně věříme, že schopnosti a dovednosti, které Elianne získala během projektu, ji pomohou na cestě životem a třeba i k získání zaměstnání, které ji bude bavit a naplňovat.

Protože vidíme, že dobrovolnické projekty dávají naší práci hlubší smysl a přispívají k rozvoji dětí a samotných dobrovolníků, chceme i nadále pokračovat v realizaci těchto projektů.

Tento projekt je podpořen evropským programem Erasmus+: Evropská dobrovolná služba.

Jan Korda
25.8.2020