Informace ze školní jídelny ZŠ Petra Strozziho

V pondělí 1.9.2014 bude výdej obědů v ŠJ Petra Strozziho od 10.00 do 12.00 hodin. Další dny již normálně od 11.30 do 14.00.

INFORMACE PRO NOVÉ STRÁVNÍKY ŠJ Petra Strozziho

Preferujeme placení obědů převodem nebo trvalým příkazem,kde je dobré zadat splatnost do 20.dne předešlého měsíce.Platební údaje můžete použít ze složenky na měsíc září!

Pokud máte zájem o internetové objednávání obědů obraťte se na vedoucí ŠJ.Nutno přidělit přihlašovací údaje a dostanete podrobný návod.

Informace o stravování + vnitřní řád školní jídelny je k dispozici v kanceláři ŠJ nebo na nástěnce u vstupu do školní jídelny a také na webových stránkách ZŠ a MŠ Petra Strozziho nebo ZŠ a MŠ Lyčkovo náměstí.

V příloze naleznete

Jan Korda