Speciál Zpráviček ČT :D z naší školy

Podívejte se na speciální vydání pořadu Zprávičky z neděle 30. ledna! Štáb České televize jej natáčel se členy a členkami Mediálního klubu. Speciál představuje také okolí školy, uvidíte i úvyvek z reportáže z projektu Poznej Karlín.

Přehrát video v iVysílání ČT

Přehrát video

Tvůrci pořadu Zprávičky v tomto školním roce navštěvují jednotlivé školní televize, které v Česku působí. Protože se náš Mediální klub věnuje také televizní tvorbě, rozhodli se zavítat i k nám.

Uvidíte pohled do zákulisí, rozhovory s jednotlivými členy a členkami, a také pozvánky do okolí, které děti připravovaly. Součástí pořadu je i část reportáže ze školního projektového týdne věnovaného Karlínu, protože jednotlivé speciály Zpráviček představují také okolí škol, kde dětské mediální týmy působí.

Celou reportáž z projektu Poznej Karlín si můžete pustit zde:

Matouš Ettler
30.1.2022