Hned dvě poetická odpoledne

Po roce se opět mohli setkat příznivci a milovníci poezie při tradičním odpoledni s poezií.

Kategorie 2. – 3. tříd proběhla v úterý 15. 2. tentokrát v příjemných prostorech půdy na ZŠ Pernerova. Ve čtvrtek 17. 2. proběhly zbylé kategorie 4. -5. tříd a tříd 2. stupně v divadélku ZŠ Lyčkovo náměstí.

Děkujeme především všem recitátorům, kteří nám zpříjemnili odpolední čas. Poděkování patří také rodičům, přihlížejícím spolužákům a kolegům učitelům.

Z každé kategorie máme postupující žáky do kola obvodního.

Kategorie 2.- 3. tříd postup do obvodního kola:
Anička Kainová, Jáchym Fryš, Samuel Vítek

Kategorie 4.- 5. tříd postup do obvodního kola:
Eliška Vodná, Bára Klimešová a Helenka Nádobová

Kategorie 6.- 7. tříd postup do obvodního kola:
Josefina Urbanové, Mia Vindušková a Anička Havrdová

Kategorie 8.- 9. tříd postup do obvodního kola:
Klára Černická, Kateřina Kačerová

Obvodní kola proběhnou 8. a 9. 3. v DDM Spirála.
Všem recitujícím děkujeme za příjemná poetická odpoledne a postupujícím držíme palce.

Záznam ze ZŠ Pernerova (2. - 3. třída)

Záznam ze ZŠ Lyčkovo náměstí (4. - 9. třída)

Lucka Klimešová, Eliška Nádobová a kolegyně ze ZŠ Pernerova a ZŠ Lyčkovo náměstí

Lucie Klimešová