Vyznáte se ve škole?

Někteří žáci navštěvují už od začátku školního roku každý týden ve středu kroužek orientačního běhu pod vedením Bc. Ondřeje Černého. Učí se podle mapy bezpečně rozpoznat okolní terén a neomylně najít všechny kontroly.

Ve středu 28. února se ve škole nejen pro ně konala akce s názvem „Orienťáček na Lyčkárně aneb večerní bloudění po škole“. Bylo připraveno osm tras pro rozdílné kategorie a běhu se zúčastnili jak žáci z prvního i druhého stupně stupně, tak i bývalí žáci, učitelé a rodiče s dětmi.

Ostřílení běžci tak byli jistě rádi za více jak 60 soupeřů a ti, co dorazili jen tentokrát, zase zcela určitě ocenili to, že trochu pronikli do tajů této jinak málo známé disciplíny. Závod byl skvěle připravený, akce se velmi vydařila a těšíme se na další takové.

Prohlédnout si výsledky

Štítky