Pokračování atletického trojutkání na Molákovce

23. května se na atletickém hřišti ZŠ Petra Strozziho odehrálo druhé kolo již tradičního atletického trojutkání. Náš školní atletický kroužek, pod vedením pana učitele Ondřeje Černého, který tyto závody zároveň i organizoval, se utkal spolu s dětmi z AC Praha 1890 a ZŠ Na Šutce.

Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách a to ve sprintu na 60 metrů ze zatáčky, ve skoku do dálky, v hodu tenisovým míčkem a v běhu na 250 metrů. Celkově se zúčastnilo 64 dětí. Počasí nám přálo a všichni si odnesli svoji odměnu. Závody jsme si všichni užili a už se těšíme na třetí kolo, které se bude konat tentokrát na Šutce.

Ondřej Kohl
3.6.2017