O medaili ve stolním tenise

V sobotu 9.3. se nám podařilo opět zajít na turnaj pro děti z kroužku stolního tenisu. Ne, že by jich snad bylo málo, ale jsou pro nás špatně dosažitelné. Buď vzdáleností nebo nevhodným časem. Takže naše účast pěti dětí, současných i bývalých hráčů z Lyčkárny předvedlo na turnaji nejlepší ze svého umění.

Přirozeně bylo znát, že trénujeme pouze na kroužku a tudíž nám chybí dost z drilu a techniky, ale po taktické stránce byly výkony poměrně vyrovnané. Nakonec tedy umístění v druhé polovině a Tonda, který hrál za mladší kategorii, dokonce obsadil 4. místo, ve čtyřhrách si děti příjemně zpestřili své dovednosti hrou ve dvou.

Celkově jsme vyhodnotili turnaj jako náročný z pohledu možnosti srovnání s jinými, protože rozdíl oproti trénovaným je značný, na druhou stranu velký přínos a povzbuzení do dalšího trénování, abychom příště, na dalším turnaji byli zase o trochu lepší!

Těšíme se na další turnaj, další třeba bude na Lyčkárně o Velikonocích!

Ondřej Černý
17.3.2019