Nový školní rok odstartoval

Je to tady. Letos až 4. září, ale další školní rok úspěšně odstartoval. Pro většinu tříd obvyklým způsobem, tedy běžným příchodem do školy jen s trochu delším hledáním svojí kmenové třídy. Pro deváťáky však před školou (v případě Pernerky v jídelně), tam už na ně čekala spousta prvňáků s jejich rodiči. Letos hned 5 nových prvních tříd.

Na Lyčkově náměstí jsme přivítali nové žáky a žákyně tříd 1.A, 1.B a 1.C. Na Pernerce pak třídy 1.L a 1.R. Deváťáci a deváťačky jim pomohli vykročit do nové etapy jejich života, přes práh, který z předškoláků udělal školáky. Na konci školního roku jim to prvňáčci oplatí a doprovodí je při posledním zvonění.

Pak už následoval běžný program ve třídách. Tak úspěšný školní rok všem!

Štítky
Lyčkopis Tradice