Masopustní rej: odpoledne plné zábavy

V úterý 5. března, den před Popeleční středou od 15:30 do 17:00 proběhl v tělocvičně školy tradiční masopustní rej. Akce byla určena pro žáky nultého až čtvrtého ročníku a posledních pár let ji organizují vychovatelky školní družiny.

Akce začala promenádou v maskách. Následně se chvíli tančilo, děti se dokonce naučily nový tanec. Hrály také molekuly a různé jiné hry. Celou dobu se pouštěly písně od oblíbených hudebních skupin a nechyběla ani sladká tečka na závěr – bonbony pro každého účastníka.

Všichni si akci užili, úderem půlnoci začala postní doba a nyní už mohou všichni začít vyhlížet Velikonoce.

Štítky
Lyčkopis Tradice