Děti z Piánka zpívaly na MŠMT

V úterý 19. prosince jsme s dětmi ze školního pěveckého sboru Piánko vyrazili na Malou Stranu k budově Ministerstva školství.

Děti zazpívaly první koledu a poté si vzal slovo pan ministr doc. PhDr. Mikuláš Bek, Ph.D. a promluvil ke svým spolupracovníkům a k ostatním příchozím. Popřál všem vše dobré v Novém roce 2024.

Jako další promluvil ke všem přítomným i státní tajemník PhDr. Ondřej Andrys, MAE, MBA, MPA. Děti potom zazpívaly další tři vánoční koledy. Na závěr si s dětmi zazpívali všichni přítomní koledu Půjdem spolu do Betléma.

Na kytaru nás doprovodila paní učitelka Lucie Kobrlová. Dalším vystupujícím byl Štěpán Korda, bývalý žák naší školy, který zahrál a zazpíval dvě vánoční písně.

Pan ministr dětem poděkoval a dostaly od něj upomínkové předměty. Nakonec se s dětmi ještě vyfotil. Děkujeme všem dětem a také rodičům, kteří nás doprovázeli a pomohli nám.

Marcela Bílá, vedoucí sboru

Marcela Bílá