Den dětí pro Pernerku a Lyčkárnu

Svátek všech dětí – ten připadá vždy na 1. června. I letos se u nás ve škole slavil, a to hned v obou budovách. Deváťáci spolu s paní učitelkami a vychovatelkami tak společně připravili program pro předškoláky.

Stává se již tradicí, že deváťáci připraví předškolákům program na zahradách mateřských škol, kde si děti nesoutěživou formou vyzkouší mnoho aktivit. Stejně tak vypadal program i letos.

Nápady na jednotlivá stanoviště vzešly od samotných deváťáků v rámci hodin OSV. Vznikly tak aktivity jako například vybarvování a poznávání vlajek, skákání v pytli, výroba vlastních samolepek nebo kreslení na obličej. Letošní rok nechyběla ani živá hudba v podání hned několika hudebníků.

Štítky
Lyčkopis Tradice