Atleticko-florbalové klání na Molákovce

Místo předpokládaných několika se dostavilo okolo šedesáti sportuchtivých a závodivých nadšenců a také poměrně hodně povzbuzujících rodičů, takže žádné velké proslovy a hurá do akce!

Po společném rozběhání a rozcvičení si všichni vyslechli, jak budou závody probíhat a šlo se na první sprinty. Běhalo se po skupinách podle ročníků stylem tam a zpět a odměnou za splněný závod byl smajlík na ruku. Děti se rozdělily na čtyři skupiny a postupně se vystřídaly na šplhu, skoku přes švihadlo, florbalovém slalomu a běhu do růžice. Po malé pauze následovalo druhé kolo s dalšími disciplínami. Konkrétně to byl skok do výšky, střela na florbalovou branku, hod míčkem do sítě a skok z místa. Závěrečný běh jsme vypustili z časových důvodů a už zbývalo jen vyhlášení a rozdání pamětních diplomů, malých sladkých a věcných odměn. Děkujeme za velkou účast a těšíme se na jarní závody venku!

Štítky
Lyčkopis Sport