ŠKOLA NANEČISTO - informace k organizaci

Od 26.2.-26.3. budeme doprovázet přihlášené děti vždy v úterý do základní školy na školu nanečisto ( 14.00-14.45).

Vás, rodiče, prosíme o nahlášení vašich dětí kmenovým učitelkám ve třídách.

Budova Lyčkovo náměstí - přihlášené děti z Fialové a Bílé třídy doprovodíme do školy, děti si ve školce budete moci vyzvednout od 15.00 hodin po svačině. S sebou děti na tento den budou mít vybavený penál.

Budova Pernerova - přihlášené děti z Modré, Žluté, Červené a Zelené třídy doprovodíme do ZŠ, po skončení děti odvedeme zpět do školky. Děti si můžete vyzvednout v budově ZŠ ( 14.45 hod) nebo ve svých kmenových třídách kolem 15.30 hodin ( ve školce děti po příchodu dostanou svačinu). S sebou děti na tento budou mít batůžek s pitím, vybavený penál ( bačkory si děti dají do batůžku).

Petra Motyčková
25.8.2020