INFORMACE K NOVÉMU ŠKOLNÍMU ROKU V MŠ
Školní rok v MŠ začíná 3. 9. 2018. Po dobu měsíce září jsou třídy MŠ Pernerova v náhradních prostorách!!
třída ČERVENÁ- Krtci |
ZŠ Palmovka – vchod z ulice Heydukova |
třída ŽLUTÁ – Myšky |
ZŠ Palmovka – vchod z ulice Heydukova |
třída MODRÁ- Žabky |
Budova družiny ZŠ Lyčkovo náměstí – vchod z ulice Sovova |
třída ZELENÁ- Ježci |
Budova družiny ZŠ Lyčkovo náměstí – vchod z ulice Sovova |
- Provoz MŠ (platí i pro náhradní prostory): 6.30 – 17.00 hodin
- Příchod dětí do školky 6. 30 – 8.30 hodin
- Omlouvání dětí, odhlášení obědů - do 8.00 hodin
- Vyzvedávání dětí po obědě 12.00 – 12.30
- Odpolední vyzvedávání dětí ze školky ve všech budovách: 14.30 – 17.00 hodin
- Třídní schůzky proběhnou 12. 9. od 17.00 na třídách individuálně
- První schůzka Spolku rodičů (zvolených zástupců) proběhne 19. 9. od 17.00 hodin v budově MŠ Lyčkovo náměstí v BÍLÉ TŘÍDĚ
Rozdělení nově přijatých dětí do tříd:
Třída: BÍLÁ – MŠ Lyčkovo náměstí (vchod z ulice Kubova) |
||
paní učitelky: Kristina, Margareta, Hanka – asistentka |
||
Bednář Jan |
Ivanov Kiprijan |
Palaščák Jan |
Danieli Johan Max |
Kovářová Markéta |
Pavelcová Marietta |
Frišová Josefína Anna |
Lichtenberk Edvard |
Srb Richard |
Hrnčířová Lenka |
Nguen Cao Phong |
Vasilevitstsky Luka |
Chmelař Gustav |
Otevřel Albert |
VU Nguen Lan Anh |
Třída: FIALOVÁ – MŠ Lyčkovo náměstí (vchod z ulice Kubova) |
||
paní učitelky: Ilona, Ilona |
||
Andreas Anna |
Kaufmanová Kateřina |
Šrubař Damián |
Conde Novák Mikel |
Kobylka Jan |
Tran Ngoc Khan An |
Cyrusová Matilda |
Krumhansl Štěpán |
Vančurová Lada |
Fischerová Tereza |
Lehečková Alžběta |
Vašíček Marek |
Gajdorus Antonín |
Mucha Kryštof |
Vašků Tobiáš |
Hasalíková Eliška |
Personeni Adrian |
Večeřová Klára |
Třída: ŽLUTÁ – ZŠ Palmovka (vchod z ulice Heydukova) |
||
paní učitelky: Eva, Irena |
||
Hajoš Kateryna |
Lukešová Alžběta |
Pěchovičová Lily |
Krečmer Vít |
Pačková Ema |
Švarc Michael |
Třída: ČERVENÁ – ZŠ Palmovka (vchod z ulice Heydukova) |
||
paní učitelky: Gita, Lucie, Petra |
||
Höslová Izabela |
Kočandrlová Anna |
Vejvodová Žofie |
Chmelař Matěj |
Vejvoda Tomáš |
|
Třída: MODRÁ – Domeček družiny Lyčkovo náměstí (vchod z ulice Sovova) |
||
paní učitelky: Dana |
||
Fialka David |
Nohejl Albert |
Zindulková Lola |
Hofmannová Jana |
Pokorná Mia Aniko |
|
Lepsatre Lucie Anna |
Sýkora Tomáš |
|
Třída: ZELENÁ – Domeček družiny Lyčkovo náměstí (vchod z ulice Sovova) |
||
paní učitelky: Kristýna, Katka, Jana - asistentka |
||
Bao Lam Phung |
Mašek Richard |
Trtík František |
Čičvák Oliver |
Paclík Šimon |
|
Lazarová Nela |
Šedlbauer Jan |
|
ADAPTAČNÍ PROGRAM – informace pro rodiče nově přijatých dětí
1. den – seznámení s novým prostředím, s učitelkami ve třídě, doporučujeme maximálně 1 hodinu pobytu v MŠ, v dalších dnech prvního týdne postupné prodlužování pobytu v MŠ dle individuálních potřeb dítěte. Spánek ve školce doporučujeme nejdříve od 2. týdne pobytu dítěte v MŠ. Během adaptace dítěte je důležitá spolupráce rodičů a třídních učitelek.