Běhali jsme okolo školy pro Moravu

Tradiční běh okolo školy si letos vzala na starosti školní rada (žákovský parlament). A nejen to – součástí projektového dne v pondělí 28. června byla také řada doprovodných aktivit. Například další sporty, deskové hry nebo oblíbená tombola. Běhalo se pro dobrou věc: společně jsme uběhli 753,8 km a povedlo se vybrat celkem 33617 Kč, které už byly odeslány Základní škole Moravská Nová Ves postižené tornádem.

Příspěvek jsme odeslali prostřednictvím transparentního účtu přímo na pomoc ZŠ Moravská Nová Ves.

Poslechněte si rozhlasovou reportáž z celého dne, kterou natáčely Natálka Židovská a Míša Smolařová.

Natáčeli jsme také vstup pro Zprávičky ČT:D.

Podívejte se také na fotky z celého dne níže v galerii, fotil Tadeáš Cihla.

Mediální klub
7.7.2021