Školní sbory na soutěži Jarní petrklíč

Ve čtvrtek 23. 3. 2023 jsme se zúčastnili 33. ročníku soutěže Jarní petrklíč v KD Krakov v Praze 8 - Bohnicích. V letošním roce byly přihlášeny oba sbory z naší školy – Piánko a Pianissimo.

Soutěže se zúčastnilo 16 sborů a souborů z České republiky. Naše děti ze sborečku Pianissimo (1. - 3. třída) získaly stříbrné pásmo. Starší děti ze sborečku Piánko (4. - 5. třída) získaly bronzové pásmo.

Odpoledne jsme si moc užili a slyšeli plno pěkných písní a skladeb. Děti se chovaly úžasně i jako diváci.

Velké poděkování patří také rodičům, kteří nám pomohli při přesunu s věcmi a nástroji, dále těm, kteří nám pomáhali s hlídáním dětí při soutěži a také moc děkujeme mamince,  která nám zajistila úžasné zázemí pro naše věci a odpočinek dětí v KD Krakov. Děkujeme také Míše Husákové, která nám doprovodila písně na klavír.

Všem dětem velmi gratulujeme.

Další fotky a záznamy vystoupení najdete v kronice sboru zde

Marcela Bílá, vedoucí sborů

Marcela Bílá