Plavecká ŠVP Brandýs nad Labem - pondělí

Den první

Příjezd do Brandýsa byl klidný, pan řidič vzal obě třídy, tak jsme kolem půl jedenácté dorazili k hotelu, kde už na nás čekali trenéři Nikča, Tomáš, Ondra a také Martin Boháč s taškami. Za to mu moc děkujeme.

Po ubytování na pokojích jsme si pochutnali na obědě.

Po obědě a poledním klidu nás čekla první plavecká lekce. Děti plavaly s Ondrou a Tomášem. Šlo jim to moc pěkně. Objevitelé jsou rozděleni do dvou družstev:

Piráti a Delfíni.

Když se Objevitelé dostatečně vysušili a nasvačili, vyrazili jsme trochu prozkoumat okolí. Nezbylo nám moc času, ale došli jsme k Labi, ke studánce a poutní kapličce. I když byla procházka krátká, děti se těšily na večeři, protože byly buchtičky se šodó.

Během večerního programu jsme se společně s našimi instruktory seznamovali, hráli jsme hry a byl prostor také na hry deskové.

S Objeviteli jsme si před spaním ještě chvilku četli z knížky Komisař Vrťapka a zazpívali jsme si.

Teď už děti oddychují, ráno se vstává brzy a čeká nás celý sportovní den.

Zdravíme Lucka, Alice a plaváčci

Lucie Klimešová