Plavecká ŠVP Brandýs nad Labem - páteční dopoledne

Milí rodiče,

než uložím počítač do tašky a začnu si také rychle balit, ve zkratce napíšu něco málo o dnešním závěrečném dopoledni.

Většinou jsou poslední den děti první vzhůru a čekají, dnes (vlastně to tak bylo i celý tento týden) jsme musely s Alicí všechny budit, šimrat je na nohou, šeptat jim do ouška,..... nikomu se nechtělo z pelíšku ven.

Čekalo nás také poslední bodování a hlavně poslední neuvěřitelná snídaně. Teď v závěru už můžu napsat, co všechno nás každé ráno čekalo: teplé párečky, fazolky, míchaná vajíčka, jogurt, vločky a křupínky všech barev a druhů, mléko, sladké koláčky, koblížky, vánočky, hostička a obložené talíře šunkou a sýrem.

K tomu přístupný automat na dělání různých druhů kakaa. Uznejte sami, tomu se nedá konkurovat :-).

Po snídani šla naše třída balit, protože v některé pokoje jsme museli vyklidit ještě před plaváním. Předposlední lekci jsme tedy měli až po svačině. Alice ještě stačila vyhodnotit pokoje, kterým se podařilo mít v týdnu nejlépe uklizené pokojíčky. Ale pochválit musíme všechny, protože se snažili. Plavání začalo opět protažením, rozcvičením a tanečkem. Vše se na fotky nevejde, ale děti určitě budou vyprávět a třeba i předvedou.

Na bazénu se Ondra s Tomášem věnovali všem plaveckým stylům (kraul, prsa, znak). Až vyrazíte s dětmi plavat, určitě vás to všichni správně naučí. Volná zábava na konci je pro děti velký bonus za odměnu nárčné práce.

K obědu jsme měli jahodové ovocné knedlíky a děti předali diplomy instruktorům za jejich skvělou práci.

Alice, Irenka Honza i já jsme se shodli na tom, že instruktoři byli opravdu skvělí. K dětem měli milý profesionální přístup, do vody chodili s nimi, podporovali je, dávali jim hned zpětnou vazbu a měli pro ně každý den připrevený i pěkný večerní program. Děti navíc udělaly opravdu velký pokrok. Jsem moc ráda, že jste plaveckou školu v přírodě podpořili.

Teď už běžím za dětmi do bazénu, užít si poslední hodinu. Těšíme se na vás. Lucka, Alice, Piráti a Delfíni.

Lucie Klimešová
11.10.2024