Ředitel školy Jan Korda: Já bych zrušil známky, pro mě je momentálně výborné období

"V tomto období se ukázalo, kdo se umí učit. Já mám radost, že spousta dětí to zvládá," říká ve speciálním rozhovoru pro školní televizi ředitel školy Jan Korda. "Tu školu fyzicky vlastně ani tolik nepotřebujete," dodává.

Rozhovor Anety Hanzalové (9.B) a Aničky Bartoníčkové (9.C) s ředitelem Smysluplné školy Janem Kordou. O průběhu distanční výuky, postupném otevírání školy a výhledu do budoucna.

Od úterý se na tři dny v týdnu vrací do školy na dobrovolné konzultace deváťáci, koncem května je pak budou moci doplnit žáci prvního stupně.

Natočeno ve spolupráci s projektem Web školy.

Kamera: Tomáš Beran, Matouš Ettler

Štítky