Karlínská slavnost – srdečně vás zveme!

V sobotu 2. října 2021 vás srdečně zveme u příležitosti 115. výročí školy na Karlínskou slavnost. Půjde o vyvrcholení celotýdenního projektu Poznej Karlín. Proběhne od 14:30 do 17:30 přímo v ulicích Karlína.

Start a cíl je na zahradě Lyčkovo náměstí. Po příchodu obdržíte Karlínskou kartu – mapu jednotlivých stanovišť v ulicích. Každá třída bude mít stanoviště v jedné z ulic.

V průběhu týdne třídy připravily happening, v rámci kterého děti odprezentují, co se dozvěděly a vy se také dozvíte o Karlíně něco nového.

AKTUALIZOVÁNO – Organizační informace:

• pro žákovské organizátory a organizátorky bude škola otevřena už od 12:30, služba jim otevře jejich třídu
  • vstup do školy zadním vchodem ze zahrady
  • veškerý program bude probíhat v karlínských ulicích od 14:30
  • na zahradě školy si vyzvedněte Karlínskou kartu (plánek jednotlivých stanovišť)!
  • vystoupení či jiný program, který si pro vás třídy připravily, začíná každou čtvrthodinu (:00, :15, :30, :45)
  • po absolvování úkolů v ulicích je závěr ve škole, kde je pro děti připravena sladkost a rodiče (i děti, které budou chtít) si mohou opéct špekáček
  • zakončení programu v ulicích v 17:30

Veškeré výstupy projektu Poznej Karlín budou po jeho skončení dostupné také na stránkách poznejkarlin.smysluplnaskola.cz.

Na zahradě ZŠ Lyčkovo náměstí připravujeme ve spolupráci se spolkem Rodiče Smysluplné školy doprovodný program. Těšíme se na vás!

Plakát: Mediální klub / Foto: se svolením Archivu DPP a.s.

Matouš Ettler
20.9.2021